Küsmüş Olduğum Arkadaşımla Tekrar Barışmak İstiyorum

Ana Sayfa » Question » Küsmüş Olduğum Arkadaşımla Tekrar Barışmak İstiyorum
Soru – CevapCategory: Sağlık - YaşamKüsmüş Olduğum Arkadaşımla Tekrar Barışmak İstiyorum
Buket asked 1 sene ago

Küsmüş Olduğum Arkadaşımla Tekrar Barışmak İstiyorum Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden dolayı arkadaşımla yaklaşık 1 aydır felan konuşmuyorum ne o beni arıyor ne de ben onu artık barışmak istiyorum ve vicdan azabı çekiyorum bu konuda ne yapmam lazım bir çare olun bana lütfen..


1 Answers
admin Staff answered 1 sene ago

Öncelikle çok geçmiş olsun umarım tez vakitte tekrar barışırsınız. Küslük öyle iyi birşey değil öncelikle bunu bir belirteyim size..

Küsmüş olan biriyle barışmanın en etkili yollarından biri eğer ki siz hatalı iseniz en başta hatanızı kabullenip büyüklük ve erdemlik göstererek özür dileyerek başlamalısınız. Bir insanın kalbinin kırılması çok basittir çok samimi olan arkadaşlar genelde ufak tefek meseleleri büyütür ve dağ haline getirirler bu da kırgınlığa neden oluyor. Şayet küsen arkadaşınız barışmamak da direniyorsa daha fazla üstüne gitmeyin zamana bırakın bakalım.


RASTGELE İÇERİKLER

İphone 8’in Yeni Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı 2017 Yeni Seat Ibiza 1.0 TSI İnceleme Videosu Uyumaya Yardımcı Bitkiler Nelerdir? Mide Ağrısı Kimlerde Görülür Nedenleri Tedavisi Kilo Almaya Yarayan Besinler Nelerdir? Samsung Galaxy Note 8’in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil