Survivor 2017 Anlat Bakalım Yarışması

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Survivor 2017 Anlat Bakalım Yarışması

Survivor 2017 Anlat Bakalım Yarışması

Acun Ilıcalı’nın sunup ve yönetmiş olduğu Türkiye’yi esip kavuran eğlenceli ve hoş zamanlar geçirmenizi sağlayan Survivor’ın vazgeçilmez eğlence gır gır şamata yarışmalarından birisi olan Anlat Bakalım konsepti neleri içeriyor?

Anlat Bakalım adlı yarışı genel de Acun’un gözdesi olan ve kardeşi gibi gördüğü Alp Kırşan sunmaktadır. Program da anlatılmak istenen Ünlüler ve Gönüllüler de toplam 10 puanı yakalayabilmek.

Peki puan nasıl alınıyor 10 puan elde eden ne sahibi oluyor?

Evet Anlat bakalım da puan alınabilmesi için Alp önündeki bilgisayar üzerinden ünlüler ve gönüllülere sorular yöneltiyor. Ünlüler den 2 kişi Gönüllüler den 2 kişi olmak üzere sırayla Alp Kırşan’ın yanına giderek söylenmemesi gereken kelimeleri çıkartarak bilgisayardaki cümleyi dolaylı yönden kendi ekibindeki kişiye anlatmasıdır.

Toplam da 10 puanı alan takım Alp Kırşan’ın programın başında bahsettiği yiyecek ödülünü de hak kazanmış oluyor. Program Hafta içi her gün TV8 ekranların da sakın kaçırmayın. Kaçırırsanız üzülürsünüz..


Survivor 2017 Anlat Bakalım Yarışması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir? WordPress Blogunuzu Spamlardan Nasıl Korursunuz? Beyazlamış Olan Saçlar Nasıl Eskisi Gibi Olur? Panik Atak Hastaları Nasıl Beslenmeli? Siyah Noktalarınızdan 3 Farklı Yöntem İle Kurtulma Yolları Kolesterol Diyeti Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil