Survivor 2017 Şampiyonu Kim Oldu?

Ana Sayfa » Sinema – Tv » Survivor 2017 Şampiyonu Kim Oldu?

Survivor 2017 Şampiyonu Kim Oldu?

Survivor’da sona gelindi. Artık heyecan dorukta! Kimin gideceği kimin kalacağı pek yakında belli olacak.

Son 4 e kalanların isimlerin arasında Semra dün itibari ile elendi. İlk 3’de ise şu anda Adem, Serhat ve Ogeday bu 3 lüden biri direkt olarak Final’e gidecek. Dominik de olan macera serüveni artık sona erdi. Yarışmacıların hepsi şu anda Kıbrıstalar.

Ademi mi? Serhat mı? Ogeday mı? Bu büyük ödülün 500 BİN TL’nin sahini kim olacak bu şimdilik merak konusu iken. Sabiye yine çarpıcı açıklamalar da bulundu. Büyük ödülü kesinlikle Adem’in almasını istiyor ve gönlü Adem’den yana. Bakalım Sabriye’nin düşünceleri gerçek çıkacak mı bunu zaman gösterecek bekleyip hep beraber göreceğiz.

Surivor 2017 de büyük finale günler kala heyecan git gide katlanıyor. Perşembe gün kıbrıs Nuh’un Gemisi adlı otel’den canlı yayınla TV8 ekranların da yayınlanacak olan bu heyecana sizlerde ortak olun ve sakın kaçırmayın diyoruz. Tüm Türkiye bu anı bekliyor ve herkes TV8 ekranlarına kilitlenecek.

Bu büyük macera ve maraton da ilk 3 e giren yarışmacı adaylarımız aslında gönüllülerin şampiyonu olmuş durumdadır. İyi olan kazansın diyoruz..


Survivor 2017 Şampiyonu Kim Oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bimcell 2017 Yeni Tarife Paketleri Açıklandı Android Telefon Yedekleme Nasıl Yapılır? Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme Tiroid Kanseri Belirtileri ve Tedavisi Forex Yatırım Hesabı Nasıl Açılır? Fox Tv Her Şey Gerçek İletişim ve Başvuru Formu

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil