Survivor Sabriye Sinirlerine Hakim Olamadı

Ana Sayfa » Haberler » Survivor Sabriye Sinirlerine Hakim Olamadı

Furkan serhat ve ilhan’ın bakışlarından rahatsız olan Sabriye sanki oyunu kendisi yüzünden kaybettiğini düşünüyor. Daha sonra kardeşi gibi gördüğü Adem’le konuşmak için yayına gidiyor. Adem, Sabriye ye moral amacı ile destek olmaya çalışıyor.

Ancak Survivor‘da artık son günlere girildiği şu günler de artık Ünlüler de ciddi kayıplar yaşıyor. Sabriye den biraz daha üstün performans bekleyen Ünlüler grubu bu yüzden Sabriye ye baskı uyguladıkları ap açık ortada gibi.

Sabriye de durumun farkında ve bilincinde olsa da ne yazık ki elinden bu kadar geliyor. Elinden gelen performans’ı takımı için yapmaya özen gösteriyor.

Bu hafta dokunulmazlıklardan birini kayıp ederlerse Sabriye röportaj’ın da pota’ya kendisinin gireceğinden adım gibi emin.

Ancak son konuşmasın da eğer ben gidersem artık bu saatten sonra fazla üzülmem dediğini açıkladı. Biz yine de Sabriye ye başarılar dileriz..


Survivor Sabriye Sinirlerine Hakim Olamadı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Teamspeak Nedir? Teamspeak Hangi Amaçla Kullanılır? Bunu Bildiğim İyi Oldu Diyebileceğiniz Mutfak Hileleri Nelerdir? Survivor 2017 Şampiyonu Kim Oldu? Tekrarlayan Düşüklerin Nedenleri Nelerdir? Dünyadaki En İğrenç 10 Yiyecek iPhone’da Ana Ekran Tuşuna Dokunmadan Ekran Görüntüsü Alma

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil