Swarm’da Gizli Check-in Nasıl Yapılır?

Ana Sayfa » Mobil » Swarm’da Gizli Check-in Nasıl Yapılır?

Gizli Check-in yapmak istediğiniz takdirde yapılması gereken işlemler oldukça basit. İlk önce her zaman olduğu gibi Swarm uygulamasına giriş yapılması gerekiyor. Daha sonra ise, Swarm’a yapılan girişin ardından Check-in ekranını açmalısınız. Check-in yapılacak olan yeri seçin ve daha sonra Check-in yap seçeneğinden önce Check-in yap butonunun üstünde yer alan, kilit sembolüne tık yapınız. Bu sembole tık yaptıktan sonra Check-in yap butonunu tıklayarak gizli Check-in yapabiliyorsunuz. Her Check-in esnasında eğer gizli Check-in yapma durumunuz olursa bu işlemi uygulamanız gerekmektedir.

Swarm’da Gizli Check-in Dönemi

Son zamanlarda adını her yerde sıkça andıran sosyal ağ platformlarının başında gelen Swarm, insanların gitmiş oldukları yerleri açık ettiği bir uygulamadır. Bu uygulama ile beraber insanlar gitmiş oldukları yerleri sevdikleriyle paylaşma imkânına sahip olmaktadır. Ayrıca Swarm’ıTwitter, Facebook gibi sosyal ağ platformlarına bağlamak da mümkün. Twitter ve Facebook gibi sosyal ağ platformlarında yer alan sevdikleriniz ve sizi takip edenler de sizin nereleri gezdiğinizi ve hangi mekânlarda yer aldığınızı rahatlıkla görme imkânına sahiptir. Son zamanlarda Swarm’ın yeni güncellemeleri ile beraber artık istediğiniz takdirde nerede bulunduğunuzu, nerelere gittiğinizi, kimlerle buluştuğunuzu kimselere göstermeyebilirsiniz.

Gizli Check-in Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

1 defa yapmanız durumunda sürekli bir biçimde diğer yaptığınız Check-inler de gizli olmamaktadır. Olurda gizli Check-in yapmak isterseniz, her Check-in işleminizde kilit sembolüne tık yapmanız lazım. Bu sebepten dolayı, gizli Check-in yapmak istediğinizde bu duruma dikkat etmeniz de fayda var. Gizli Check-in ile bundan böyle siz de her gitmiş olduğunuz mekânı takipçilerinizle paylaşmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca gizli Check-in yapmanız, ilerleyen zamanlarda önceki gitmiş olduğunuz mekânı hatırlamanız için de fayda sağlamış olacaktır.


Swarm’da Gizli Check-in Nasıl Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kerasus Mini-Kule Masa Vantilatörü İncelemesi Kanal D Whatsapp İletişim Hattı Numarası A Sınıfı İnverter Klima Nedir? Nasıl Çalışır? USB Type-C Nedir, Avantajları Nelerdir? Yapay Zeka ve Chatbot Teknolojisi Nereye Gidiyor? Uzun Gelin Saçı Modelleri 2017

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil