TeamViewer – Anlık Toplantılar Nasıl Oluşturulur?

Ana Sayfa » Bilgisayar » TeamViewer – Anlık Toplantılar Nasıl Oluşturulur?

TeamViewer – Anlık Toplantılar Nasıl Oluşturulur? 2 bilgisayar üzerinden anlık olarak toplantı yapmanıza da olanak tanıyan bu program da hemen sizlere pratik yoldan anlık olarak nasıl toplantı ayarlayabilirsiniz. Bunu kısa yoldan göstermiş olacağız.

İster toplantı yapabilir isterseniz de birden çok toplantı odalarına katılımcılar ekleyebilirsiniz. Bu da başka bir alternatif çözüm yoludur. Genelde iş adamlarının daha fazla kullanmış olduğu alternatif çözüm yollarından bir tanesi olan ve TeamViewer programıda bu gibi güzel imkanlar sunmaya devam eden biz kullanıcılarına daha yararlı olması için her geçen gün kendini biraz daha geliştirmektedir. Umarız sizlere aşağıda anlatılanlar bir rehber bir yardımcı niteliğinde olmuştur.

Toplantı başlatma

TeamViewer tam versiyonunu başlatıp “Toplantı“ sekmesini seçin. “Anlık toplantı başlat“ üzerine tıkladığınızda kontrol paneli 1 açılacaktır.

Katılımcı davet etme

Katılımcılara davet e-postası göndermek için “Davet Et …“ üzerine tıklayın. Ya da telefon aracılığıyla Toplantı
Numarasını (ve gerekirse şifresini) verebilirsiniz.

Toplantıya katılma

Katılımcılar davet e-postasındaki bağlantıya tıklayarak ya da https://go.teamviewer.com adresinde oturum açarak toplantıya katılabilirler. Katılımcılar açılan uygulamadan sizin masaüstünüzü rahatlıkla görebilirler.

İşte tek yapmanız gerekenleri yukarıda sizlere tek tek sıraladık arkadaşlar. Artık bundan böyle anlık toplantılarınızı program içerisinde sağda solda aramadan bu yöntem ile hemen başlatmış olacaksınız. Görüyorsunuz değil mi ne kadarda pratik bir yöntem bu..

Eğer yapamadığınız ve takıldığınız noktalar olursa lütfen yorum kısmına bunları belirtin arkadaşlar sizlere yardım etmek için elimizden geleni yaparız.


TeamViewer – Anlık Toplantılar Nasıl Oluşturulur? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2017 Volvo S90 Test Sürüşü – VİDEO Safra Kesesi Taşı Belirtileri Nelerdir? Dondurulan İnstagram Hesabını Geri Açma Kanser Hastalarına İyi Gelen Besinler Google Chrome’da Facebook Bildirimleri Nasıl Kapatılır? Google Pixel’in Kamera Özellikleri Ve Fotoğraf Çekme Performansı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil