TeamViewer – Bilgisayarlar Kişiler Listesini kullanma

Ana Sayfa » Bilgisayar » TeamViewer – Bilgisayarlar Kişiler Listesini kullanma

TeamViewer – Bilgisayarlar Kişiler Listesini kullanmak için sizlere aşağıda rehber olması yönünden hemen bir kaç bilgi vermek adına paylaşımda bulunduk. Umarız ki burada anlatılanlar bir nebzede olsa işinizi görür diyoruz.

Hesap oluşturma

TeamViewer’in tam sürümünü başlatın. “Bilgisayar & Kişiler” Listesini açmak için sağ alt köşede bulunan “Bilgisayar & Kişiler” düğmesine tıklayın. Bir TeamViewer hesabı oluşturmak için “Hesap Oluştur” üzerine tıklayın. Hesap
sihirbazı otomatik olarak açılacaktır.

Bir hesap oluşturun

İlk adımda kişisel bir kullanıcı adı, e-posta adresinizi ve bir şifre girin. İkinci adımda bu bilgisayarı doğrudan
yeni “Bilgisayar & Kişiler” Listesine ekleyebilirsiniz.

Bağlanın

İstenen bir bilgisayar veya kişi üzerinde sağ tıklayın ve ya da temas ve çeşitli bağlantı imkanından birini, Uzaktan Kontrol, Sunum, Dosya aktarımı veya VPN gibi çeşitli bağlantı seçeneklerinden birini seçiniz.

TeamViewer – Bilgisayarlar Kişiler Listesini kullanma konusunda sizlere aktaracak olduğum bilgiler bu kadar. Yapmanız gereken işlemleri tek tek yukarıda sizler için sıraladık. Bu kısa rehber sayesinde programı artık daha pratik bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz. Artık herkesin bilgisayarında mutlaka olması gereken programlardan bir taneside TeamViewer programıdır. Bu program bilgisayarınız da, tabletiniz de ya da cep telefonunuz da yüklü değil ise mutlaka yüklemenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu program ile ilgili olarak arkadaşlar bizlere sormak istediğiniz herhangi bir konu varsa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Elimizden geldiğince bu konu ile ilgili olarak sizlere destek olmaya çalışacağız. 


TeamViewer – Bilgisayarlar Kişiler Listesini kullanma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2017 Volvo S90 Test Sürüşü – VİDEO Safra Kesesi Taşı Belirtileri Nelerdir? Dondurulan İnstagram Hesabını Geri Açma Kanser Hastalarına İyi Gelen Besinler Google Chrome’da Facebook Bildirimleri Nasıl Kapatılır? Google Pixel’in Kamera Özellikleri Ve Fotoğraf Çekme Performansı

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil