TeamViewer – Mobil Cihazınızdan Bilgisayarınıza Erişim Sağlayın

Ana Sayfa » Mobil » TeamViewer – Mobil Cihazınızdan Bilgisayarınıza Erişim Sağlayın

Artık günümüz de bilgisayardan çok mobil cihazlarımızı kullanıyoruz. Bunu hiç birimiz inkar edemez. Artık tüm işlemlerimizi o küçük ekranlar da kolay ve pratik bir şekilde halledebiliyoruz.

Arkadaşlar şimdi sizlere aşağıda tarif edecek olduğumuz durum TeamViewer adlı uygulamayı mobil cep telefonlarınız üzerinden kolayca nasıl erişim sağlayabileceksiniz ondan bahsetmek istiyorum.

Programın kullanımı aslında çok basit ve pratik arkadaşlar, İOS, Android ve diğer yazılımlar için gerçekten çok daha pratik bir hale getirmişler. Kullanımı oldukça kolaydır. İşte detaylar..

Bilgisayarınızda
TeamViewer’i indirin ve yazılımı çalıştırın. Size ait ID’yi ve şifreyi kaydedin. İpucu: Sürekli erişim için TeamViewer’i nasıl yapılandıracağınızı öğrenmek için “TeamViewer–Gözetimsiz Erişim Kurulumu” dokümanını okumanız da fayda var.

Mobil cihazınızda
Uyumlu TeamViewer uygulamasını kurun ve başlatın. Daha fazla bilgi ve tüm uygulamaları bulmak için: www.teamviewer.com/mobile adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bağlantı
Mobil cihazınızdan, karşıdaki bilgisayarın ID ve şifresini girin (adım 1’den) ve sanki önünde oturuyormuşsunuz gibi bilgisayarınızı kontrol edin.

İşte yukarıda gösterdiğimiz üzere mobil telefonlarınız üzerinden bu kadar kolay bir şekilde erişimi sağlayıp hemen bunu kullanmaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlar artık bu yazılımı her telefona yüklemeniz de fayda var. Çünkü nerede ve zaman lazım olacağını ne yazık ki bilemiyoruz. Bu yüzden yükleyin en azından cihazınız da hazır beklesin. Daha sonra programı tekrar tekrar indireceğim diye uğraşmazsınız.

Yükleme konusunda sıkıntılarınız var ise yorum kısmından yorumlarınızı bizlere bildirin. Sizlere elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız..


TeamViewer – Mobil Cihazınızdan Bilgisayarınıza Erişim Sağlayın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oruç Kimlere Farzdır? Kimler Oruç Tutabilir? CNN Türk Whatsapp ve İletişim Bilgileri Gta San Andreas Sa-mp Online Server Nasıl Kurulur Detaylı Anlatım Kızamık Hastalığı Nedir, Nasıl Tedavi Edilir? VPN Kullanmanız İçin 10 Neden Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil