Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Ana Sayfa » Teknoloji » Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir?

Tinder, lokasyonu dikkate alarak çalışan, belirli kilometre içerisindeki kullanıcıları bir birleri ile eşleştiren bir çöpçatanlık uygulamasıdır. Tinder çok basit ve temeli, ‘iki kişinin de birbirini beğenmesi ‘ne dayanan çok sade ve şık bir uygulamadır. Ios ve Android marketlerinde yerini almış durumdadır.

Ayarlar Menüsünde Yapılacaklar

Öncelikle telefonumuzu sahte konumlara karşı açık hale getirmemiz gerekiyor. Telefonumuzu elimize alıyor ve ayarlara giriyoruz. Ayarlara girdikten sonra “hakkında” bölümünü tıklıyoruz. Buradan “Yazılım Bilgisi’ne giriyoruz. Yeni açılan pencerede “Build Numarası” diye bir satır var. Bu satıra yaklaşık 7 ila 8 kere tıklayıp Geliştirici Seçenekleri açıyoruz. İşlemi tamamladıktan sonra ana menüye girip tekrar ayarlara dönüyoruz. Bu kez ayarlar bölümünde “Geliştirici Seçenekler” kısmı mevcut ve bu bölüme girip seçeneklerden birisi olan “Sahte konumu aktive et” i açık hale getiriyoruz. Bu işlemi de tamamladıktan sonra ilk aşamamız tamamlanmış oluyor.

Google Play’den Uygulama İndirme

Google Play’den bizim telefonumuz için sahte bir konum belirleyecek olan programı indiriyoruz. Arama motoruna “Fake GPS” yazdığımızda zaten karşımıza çıkan uygulamayı indirip kuruyoruz. Bu uygulamaya girmeden önce Tinder uygulamasında keşfet kısmını kapatıyoruz ve etkileşimimizi durdurmuş oluyoruz. Sonra Fake GPS uygulamasına girip en üstte bulunan arama butonundan dilediğimiz ülke veya ilini yazıp aramamızı yapıyoruz. Karşımıza gelen haritada dilediğimiz noktayı işaretleyip sağ alt kısımda olan üçgen sembolüne tıkladığımızda sahte konumumuz telefonumuza ayarlanmaya başlıyor.

Son Aşama: Tinder

Son olarak uygulamamıza giriyoruz. Tabi uygulamamıza girmeden önce yaklaşık 10-15 dakika kadar konumumuzun değişmesini bekleyebiliyoruz. Uygulamamız açıldıktan sonra. kendi keşif edilmemizi açıp etrafımızdaki insanları aramaya başlayabiliriz. Bu işlemlerin ardından arama kriterlerinide girdikten sonra aramamız sonucu karşımıza sahte olarak belirlediğimiz lokasyon civarındaki insanlar çıkıyor olacaktır.


Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hamilelik Düşük ve Sebepleri Yeni Türkü’ den Yep Yeni Klip “Sezenler Olmuş” Sonbaharın En Popüler Saç Renkleri 2017 Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular Stüdyo İletişim Çocuklarda Kalp Masajı Nasıl Yapılır? Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil