TRT 1 WhatsApp Hattı ve İletişim Bilgisi

Ana Sayfa » Sinema – Tv » TRT 1 WhatsApp Hattı ve İletişim Bilgisi

Türkiye’de ilk televizyon kanalı olan bunun yanında Devlete ait olan TRT 1, 1964 yılında ilk yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.

Tarafsız bir kanal olmasının yanında ilk başlar da genellikle sadece Haber içerikli programlar yapmakta idi. Ancak zamanla biraz daha teknolojinin de gelişmesi ile modern bir görüntü alan TRT yep yeni eğlence programları, showlar, film ve diziler de yayınlamaktadır.

Ülkemiz de ya da Yurtdışı da dahil pek çok olay ile karşılaşmaktayız. Her türlü olaylardan haberiniz olması için ilk tercihiniz TRT 1 olmalı. Hem dediğimiz gibi tarafsız hemde gerçekleri ile gündemden düşmüyor.

Hemen birşey olursa TRT1 i açıp izliyoruz. Hatta şunu da belirtmek istiyorum ki televizyonun 1.sırasında halen daha TRT1 yerini almaktadır.

Birbirinden eğlenceli realistik programlar. Ayrıca bunların yanı sıra oldukça gizemli programlar ile de gündemde olmaya devam ediyorlar.

Ancak bir çok kişinin sorunu olan TRT 1 e bir türlü ulaşamıyorlar. Evet sizler için uzun uğraş sonucu TRT 1 in WhatsApp Hattı iletişim bilgilerini bulduk. Bunu hemen siz değerli ziyaretçilerimize açıklamak istiyoruz. Daha önceleri WhatsApp iletişim hattı hiç bir yayın kurulunda mevcut değildi. Ancak artık yavaş yavaş tüm kanalların da WhatsApp’a geçmesi ile birlikte devlet kanalları da desteklerini bu program aracılığı ile sürdürmeye devam edecek.

Bu sizlere verecek olduğumuz numara üzerinden Türkiye de yada Dünya’da olup biten gözünüze çarpan an ve an olayları kendilerine bildirebilirsiniz. Eğer göndermiş olduğunuz haber uygun görülürse eğer yayına alınabilir.  Bu yüzden böyle bir sistem yapmak gereği duydular. Artık vatandaşta kanallarımıza destek olacaklar.

TRT 1 WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası:

TRT 1 ‘in 0 530 662 05 62 nolu telefona istek, şikayet ve aklınıza ne geliyorsa uygun bir dille açıklamalar yapabilirsiniz.

Tel: 444 0 878
Fax:+90 312 463 49 87
E-mail: trt1@trt.net.tr


TRT 1 WhatsApp Hattı ve İletişim Bilgisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

İsmail şahin24 Kasım 2017

Trt müzikte bu aksam sunulan akşam sefası programında vurgitsin söyleyen sanatçıyı trt muzige hiç yakışır bir tarz olarak görmedim . Giyimi ve hareketleriyle .bir trt müzik hayranı olarak bunu belirtmek isdedim .

Gökhan Tevfik GERÇEK14 Şubat 2018

Yazıklar olsun size. Diğer özel kanallardan hiç bir farkınız kalmadı. Diriliş Ertuğrul da aynı sahnede bizleri yarım saat oyalayıp aynı yerde bitirdiniz. Size gerçekten yazıklar olsun. Beceriksizler.

Cem sil26 Şubat 2018

Mng kargo çalışanıydım şirket arabasıyla mesai saatleri dışında bir kaza yaptım ama tabi şube müdürünün talimatıyla hareket ettim ve ertesi gün beni işten attılar bana bi yardımcı olun çoluk cocuğum var borçlarla kaldım ortada şuan hiçbir hakkımı alamıyorum şirketten lütfen yardım edin.

Cem26 Şubat 2018

Mng kargo çalışanıydım şirket arabasıyla mesai saatleri dışında bir kaza yaptım ama tabi şube müdürünün talimatıyla hareket ettim ve ertesi gün beni işten attılar bana bi yardımcı olun çoluk cocuğum var borçlarla kaldım ortada şuan hiçbir hakkımı alamıyorum şirketten lütfen yardım edin.

nadir sondogac05 Nisan 2018

diriliş ertugrulu ucuz filmlere veya tiatroya çevirdiniz sırtından 2…karnından 2… bıçak yiyen sadettin köpek ölmedi … dipdiri bu herif 7 canlumi
savaş sahneleri çok yapmacık ….. en iyisi ….
yapımcıyı degiştirin …

Reşat özdemir23 Mayıs 2018

dizi sonunda arka arkaya 2 sefer reklam koymak nedemek.yazıklar olsun size verdiğimiz paralar zehir zıkkım olsun diriliş dizisi dışında taraflı yayın yaptığınızdan dolayı yıllardır seyretmiyorum iktidar yalakasısınız

Mustafa AKGÜL08 Kasım 2018

Diriliş ertuğrul dizisinde dizide faizin haram olduğu yönündeki sahne hem vakıflar bankasının faiz reklamı bu milleti salak yerine koymayın bunu TRT ye millet olarak hiç yakıştıramadık sosyal medyada büyük tepki var bu diziyi beğeniyle izliyoruz lakin böyle dizilerin oyuncularını formatı uymayan reklama alet etmeyin

Idris doğru30 Kasım 2018

Iyi günler eski dizilerinizi hangi kanalda yayınlıyorsunuz örneğin perihan abla ayrılsakta beraberiz 7 numara dedem gofret ve ben gibi

Idris doğru30 Kasım 2018

Geri dönüş yaparsanız sevinirim

Hasan Altındağ18 Ocak 2019

Lütfen kendinize bir çeki düzen verin. Objektif olun biraz…

KAMİL ACAR27 Şubat 2019

Kardeşim 20 Dakika Reklam VERIYORSUNUZ Böyle Yayıncılık OLURMU Diriliş Ertuğrul Dizisinden Soğuttunuz BIRDE Devlet TV SISINIZ Başka Zamanda reklamlar 5 dakikayı geçmeyecek dıye fetva VERIYORSUNUZ

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Hesabı Nedir? Google Hesabı Nasıl Açılır? Türkiye YouTube Kullanıcı Profili Araştırması 2016 Verileri Yüzme Sporu Ve Yüzmenin Faydaları En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Okulda Havanıza Hava Katacak Zekice Düşünülmüş Hileler Nelerdir? Sanatsal Çikolata Yapımı Tarifi Video

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil