Turkcell Bayileri Kaçta Açılıyor 2017 2018 Açılış Saatleri

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Turkcell Bayileri Kaçta Açılıyor 2017 2018 Açılış Saatleri

Türkcell Bayileri Kaçta Açılıyor 2017 2018 Açılış Saatleri

Turkcell bir GSM markasıdır. 1994 yılında hizmet vermeye başlamasıyla Türkiye’de mobil iletişim çağı başlamıştır. En geniş kapsama ağına sahip olması, yaygın pazar ağı, uygun tarife ve kampanyaları, güler yüzlü ve alanında yetkin çalışanları, ulaşılabilir müşteri hizmetleri ile en çok tercih edilen operatör olmuştur. Türkiye’nin ilki olması da ayrıca çok önemlidir.

Türkcell Bayi Tipleri

Türkcell pazara admiralship mağazaları, Türkcell İletişim Merkezleri (TİM) ve Mavi Noktalar olmak üzere farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Bu mağazalar şehrin çeşitli yerlerinde bulunabileceği için Türkcell bayileri kaçta açılıyor 2017 2018 açılış saatleri gibi bir arama yaptığınızda karşınıza farklı saatler çıkacak bu da sizin kafanızın karışmasına sebep olur.

Aynı girişimcinin farklı yerlerde bulunan mağazaları bile aynı saatlerde açılıp kapanmaz. Örnek vermek gerekirse bir alış veriş merkezi içinde bulunan Türkcell bayisi içinde bulunduğu alışveriş merkezinin açılış ve kapanış saatlerine göre çalışır. Yine bir şehir meydanında bulunan Türkcell bayisi ile mahalle meydanında bulunan Türkcell bayisinin açılış ve kapanış saatleri farklılık gösterecektir. Bu yüzden Türkcell bayileri kaçta açılıyor 2017 2018 açılış saatleri yazarak bir araştırma yapmamanız daha mantıklı olacaktır. Ancak alışveriş merkezleri dışında tüm Türkcell bayilerinin sabah saat en geç 08.00’da açıldığı bilinir.

Ayrıca Türkcell bayileri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Saatleri değişse bile bayram tatilleri, yılbaşı ve diğer özel günlerde de Turkcell bayilerinden hizmet alabilirsiniz. www.turkcell.com.tr adresine girdiğiniz de bu site size en yakın Türkcell bayisini bulmanıza imkan sağlayacaktır. Sizde bu sayede size en yakın Turkcell bayisine gidip bu konuda en net bilgiye sahip olabilirsiniz. Açılış saatinden önce ya da kapandıktan sonra karşılaşmak istemiyorsanız Türkcell’in kendi web sitesi size bu konuda en büyük yardımcı olacaktır.


Turkcell Bayileri Kaçta Açılıyor 2017 2018 Açılış Saatleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Izgara Köfte Tarifi, Nasıl Yapılır? Kışın Hastalanmamak İçin Beslenme Önerileri Hibiskus Şerbeti Tarifi ve Faydaları Mükemmel Şirin Beyaz Yavru Kediler Doğru Saç Rengi Nasıl Seçilir? Uykusuzluk Sıkıntısına İyi Gelen Doğal Besinler Nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil