Turkcell Bayilik Şartları Nelerdir?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Turkcell Bayilik Şartları Nelerdir?

Turkcell Bayilik Şartları Nelerdir?

Pazar payını gün geçtikçe arttıran şirketin bayiliklerini almayı amaçlayan küçük kuruluşlara yol gösterici nitelikte bir yazı olacağından şüpheniz bulunmasın. Kurumsallaşan bu firma tabi ki bu yolda tek başına ilerlemedi, dahilindeki bayiliklerinde bu başarıda büyük katkısı olduğu aşikâr. Bu başarısı göstermiş olduğu tutum ve izlediği politikalarla kazanan firmanın bayilik şartları da bu başarıyı arttırma yönünde büyük katkı sağlamıştır elbette ki. Bayilik almak isteyenlerin bu şartlara ve nitelikleri uygun olması kuşkusuz gereklidir.

Bayilik Şartları

Turkcell bayiliği alacak bir yerin Turkcell’ in dışında başka bir markaya hizmet etmemesi gerekir. Ayrıca diğer marka ürünlerin satışını ve reklamını da yapamaz maddesi geçerlidir. Yine bir diğer şart bayilik için oluşacak maliyetler bayiliği alacak yere ait olacaktır. Bayiliği alacak yerlere Turkcell tarafından belirli demirbaşlar verilecek ücretsiz olarak ancak bu ürünleri korumak bayiliği alacak yere yükümlü olacaktır. Tabi ki bayilik açılacak yerin belli bir Metrekarenin altında olmaması şartı da vardır. Buna göre bayiliği üstlenecek yerlerin 50 Metrekarenin üstünde bir alana sahip olması gerekmektedir. Bayilik alacak yerlerde ki çalışanlarının hepsinin sosyal sorumluluk bilincinde olması şartı da yer alır.

Ayrıca her bayiliği her kampanyaya da alıp almama hakkı bizzat Turkcell’e bağlı olacak. Bayiliğin büyüklük-küçüklük ve işlevine bağlı olarak Turkcell kampanyalardan istediği bayiliği faydalandıracaktır şartı da yer alır. Başvuruda kullanılacak belgelerin doğruluğunu teyit etme hakkı yine Turkcell’de olacak ve doğruluğundan emin olmadığı belgeleri fes edip başvuruyu askıya alma yetkisini de yine kendi elinde bulunduracaktır. Böyle bir politika izlemesinin amacı ise tamamen kullanıcıya daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek verebilmektir. Başarısının başında gelen bu şartlar kurumsallaşmış olan bu firmanın olmazsa olmazı arasında yer almaktadır.


Turkcell Bayilik Şartları Nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Elma Sirkesinin Vücuda Faydaları Nelerdir? Fare Isırmasında Ne Yapılır? Konut Kredisi Hesaplama Aracı 2017 Bayan Ayakkabı Modelleri Bermuda Şeytan Üçgeni Nedir Türkçe Belgesel Sıla Müzik Evrimi: 2007 – 2017 Video

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil