Turkcell General Mobile Kampanya Detayları

Ana Sayfa » Mobil » Turkcell General Mobile Kampanya Detayları

Turkcell’den yine yep yeni bir kampanya daha sizleri bekliyor. Turkcell hat sahipleri halen daha akıllı bir telefona sahip değilseniz eğer bu kampanyaya hemen göz atmanız da fayda var. General Mobile adlı cep telefonuna tarifenize ek ücretler ile kolayca sahip olabilirsiniz. İşte detaylar..

Turkcell’in düzenlediği bu kampanya ile General Mobile GM 6 cep telefonunu tercih edenler ilk ay cihazın bedelini ödemiyorlar. Telefona 24 ay taksit ile peşin fiyatına sahip olabilecekler. Böyle bir fırsat asla kaçmaz diyorum.

Turkcell General Mobile Kampanya Detayı

* Taahhüde uymama gibi durum da yani cayma hakkınızı kullanırsanız eğer taahhüt süresince bedeli Turkcell tarafından geri alınacaktır. Uygulanacak olan indirim ise GM 6 modeli cihaz için 2 aylık taksit tutarında değerlendirilir.

* Eğer tarifiniz de bulunan paketleri kullanmamanız durumda maalesef bir sonraki aya devredilmemektedir.

* Paket aşım ücretlerin de ise şu an ki güncel tarife ya da paketlerinizin aşımı ile aynı ücrete tabii olacak.

* Bu kullanacak olduğunuz paketler yalnızca yurt içi tarifelerdir. Yurt dışında farklı tarifeler uygulanabilmektedir.

* Sözleşmeniz bittiğin de ya da bitimine yakın bir zaman da sizleri SMS ile bilgilendireceklerdir.

* 3G ve 4.5G bağlantı hızları bulunduğunuz bölgeye göre farklılık ve değişiklik gösterir. İnternet hızı şebekenizin yoğunluna bağlı olarak değişebilmektedir. Turkcell bu durumlar da bazı değişiklikleri yapma hakkını saklı tutabilir.

* Akıllı cep telefonunuzun işletim sistemi ile cihaz da bulunan diğer uygulamalar otomatik olarak internet üzerinden bilgileri alabilmektedir. Kullanmış olduğunuz data ve paketleriniz var ise buradan düşecektir. Eğer herhangi bir paketiniz yoksa kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

* Bu kampanya başka bir telefon hattına devredilmemektedir.

General Mobile GM 5 Plus Modeli fiyatları ise,

Taahhüt Süresi 24 Ay için geçerli olan Aylık Taksit Bedeli 49,94 dür. Toplam Taksit Bedeli ise 1.198,56 Türk Lirasıdır. Eğer peşin olarak satın almak istiyorsanız 1.199 TL ye bu akıllı telefona Turkcell iletişim merkezlerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

Şahsen benim görüşüme göre telefon oldukça iyi beni cezbetti diyebilirim. Eğer akıllı bir telefona ihtiyacınız varsa bana göre değerlendirmeniz de fayda var. Özellikleri bakımından sizleri oldukça tatmin edecektir diye düşünüyorum.


Turkcell General Mobile Kampanya Detayları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bel Ve Boyun Fıtıklarında Akupunktur Tedavisi Güçlü Bir Hafızaya Sahip Olmak İçin Neler Yapılması Gerekir? Türkiye’de Hangi Stadların Adları Değişecek Office 365 Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir? Mısır’ın En Lezzetli 10 Yemeği A Sınıfı İnverter Klima Nedir? Nasıl Çalışır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil