Turkcell Lifecell İnternet Paketleri

Ana Sayfa » İnternet » Turkcell Lifecell İnternet Paketleri

Lifecell’e gelenler yaşadı. Lifecell’i olmak artık bir ayrıcalıktır. Turkcell’in geçtiğimiz günler de yep yeni tanıtımış olduğu paketleri hiç duymuşmuydunuz? Özellikle bu haberimiz genç türkcellileri ilgilendiriyor. Bol bol internete girip mesajlaşmak kim istemez ki?

Gençlerin en çok sevdiği şeylerden birisi de bol internetli bir pakettir. İşte o zaman aradığınız şey tam da buradadır. Paketlere göz atmadan hiç bir şeye karar vermeyin.

Yeni paketler de hem konuşma ve internet bolluğunun yanı sıra fiyatlar da çok uygun olmuş. Turkcell’e böyle bir kampanya düzenlediğinden dolayı teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Böyle bir kampanya hiç bir operatör de şu anda yok.

Sizler de hemen başvurunuzu yapıp LifeCell’i olabilirsiniz. Bunun için yapılması gerekenleri aşağıda sizlere sıraladık. Gönderecek olduğunuz kısa mesajlar da herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu kampanyaya ücretsiz sms göndererek faydalanabileceksiniz.

Faturalı ve Hazır kartlı olmak üzere 2 seçenek halinde sizlere sunulmuştur. Her ikisi içinde güzel kampanyalar Turkcell’ de sizleri bekliyor olacak. Bence hiç vakit kaybetmeden size en yakın Turkcell mağazasına giderek bu kampanya dan yararlanın.

Ya da aşağıda sizlere verecek olduğumuz bilgiler doğrultusun da hemen bu tarifelerden birini seçerek faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bu bilgiler resmi turkcell.com.tr adresinden alınmıştır. Başka sayfalara lütfen itibar etmeyiniz. İşte o tarife ve kampanya hakkında sizlere daha geniş ve detaylı bilgileri aktarıyoruz. Turkcell’in bir sloganı ile Turkcell İle Bağlan Hayata diyoruz.

Turkcell Lifecell İnternet Paketleri

Faturalı Hatlar İçin

Hazır Kartlı Hatlar İçin

NOT: Paketlerden herhangi birini satın almak istiyorsanız Turkcell’in resmi sayfasından online işlem merkezine girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yada,

LIFECELL hangi paketi istiyorsanız paketin adını yazarak 2200’a kısa mesaj gönderip aylık yada yıllık aboneliğiniz başlatabilirsiniz.


Turkcell Lifecell İnternet Paketleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oruç Kimlere Farzdır? Kimler Oruç Tutabilir? CNN Türk Whatsapp ve İletişim Bilgileri Gta San Andreas Sa-mp Online Server Nasıl Kurulur Detaylı Anlatım Kızamık Hastalığı Nedir, Nasıl Tedavi Edilir? VPN Kullanmanız İçin 10 Neden Bimcell Numara Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil