uTorrent Programı Bilgisayardan Nasıl Temizlenir?

Ana Sayfa » Bilgisayar » uTorrent Programı Bilgisayardan Nasıl Temizlenir?

uTorrent Programı Bilgisayardan Nasıl Temizlenir? uTorrent adlı indirme programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz ve ürünü silmekte zorlanıyorsanız hemen aşağıda anlatılan talimatları uygulamanız yeterli olacaktır.

uTorrent Nedir?

Hemen kısaca bundan bahsedecek olursak Uluslararası dosya yazılım indirme uygulamasıdır. İstediğiniz herhangi birşeyi bu uygulama aracılığı ile aratıp kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Burada anlatılanlar genellikle herkesin kullandığı Windows işletim Sistemi tabanlı yazılım üzerinden olacaktır. İşte detaylı açıklamalar..

uTorrent Bilgisayar’dan Nasıl Kaldırılır?

1- Başlat menüsü üzerinden Denetim Masası’sını bulup tıklayınız.

2- Şimdi Denetim Masası bölümüne giriş yapmış bulunmaktayız. Bu bölümü daha kolay kullanabilmeniz açısından burada yapacağınız işlem ise “Klasik Görünüm’e Geçiş Yap” kısmına tıklamanızdır. Aşağıda resimde görüldüğü üzere bir ekranla karşılaşacaksınız.

3- Son olarak ise Denetim Masası bölümünden “Program Ekle veya Kaldır” seçeneğine gelip üzerine bir kez tıklamnız yeterli olacaktır. Buradan “uTorrent” adlı yazılımı seçip bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekmektedir. Silme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız da fayda var.


uTorrent Programı Bilgisayardan Nasıl Temizlenir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android ve İos Oyunu Gun Fu: Stickman 2 Genel İncelemesi Yeni Sosyal Medya Dünyası Firefox Nasıl Hızlandırılır? Ziraat Bankasında Vadeli Hesap Açma Süt İle Yapılabilecek Yüz Maskeleri Turkcell General Mobile Kampanya Detayları

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil