Uzun Gelin Saçı Modelleri 2017

Ana Sayfa » Bayanlara Özel » Uzun Gelin Saçı Modelleri 2017

Uzun Gelin Saçı Modelleri 2017

Genellikle gelinlerin düğünlerinde en çok tercih ettiği saç boyu uzun olanlardır. Yaptırılmak istenen topuzun daha dolgun olması da biraz buna bağlıdır, şeklinde yorumlanır. Düğünün konseptine göre tercih edilmesi gereken modeller vardır.

Örneğin; bir kır düğününde gelinin tercih etmesi gereken model kesinlikle, dalgalı ve üzerine papatya gibi masum çiçeklerle süslenen ve hafif yanlardan toplanmış dağınık bir modeldir. Bir sahil düğününde ise benzer bir model kullanılacağı gibi sıkı bir at kuyruğu da yerinde duramayan gelinler için ideal bir seçim olacaktır.

Gelinlik modeline göre yapılacak bir seçime gelecek olursak, salon düğününde modern bir gelinlik tercih eden aday için sırt dekoltesinin olması uzun saçlarının maşa yapılarak dağınık bir topuz yapılıp , pembe tonlarında tercih edilecek küçük çiçeklerle süslenmesi ile kendine özgü harika bir görünüme kavuşmasına sebep olacaktır..

Bir diğer model ise uzun saçlar için, asimetrik olarak örülmüş iki yandan bağlanmış örgü modeldir. Bu modeli işlem yapıldıktan sonra örgüler hafif gevşetilerek daha modern bir görünüme kavuşması sağlanmalıdır. Özellikle geleneksel çerkes düğünlerinde tercih edilen bu model yapılan saçın üzerine giyilen geleneksel şapka ile oldukça asil ve zarif bir görünüm yakalanmasına olanak sağlamaktadır.

Uzun gelin saçı modellerinin hemen hemen hepsinde saça takılacak bir aksesuar tercihi gelinin saçlarının daha güzel görünmesine katkı sağlayacaktır.

Helenistik bir hava yakalamak isteyen gelinlerin bu aksesuar seçiminde daha çok eski yunandan esinlenerek bir tercih yapması da yerinde olacaktır. Özellikle krallar ve eşlerinin birlikte gömülen eşyalarına benzer seçimler ayrıca marjinal bir gelin olmak için de doğru bir tercih olacaktır.


Uzun Gelin Saçı Modelleri 2017 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Türkü’ den Yep Yeni Klip “Sezenler Olmuş” İlyas Yalçıntaş – Gel Be Gökyüzüm Şarkı Sözü ve Klibi Mum Ağacı Ve Mum Ağacının Faydaları Google Hesaplarımızı Nasıl Daha Güvenli Yaparız? İphone’da Web Sayfası PDF Olarak Nasıl Kaydedilir? Türkiye’de Hangi Stadların Adları Değişecek

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil