Vakıfbank 2017 Açılış Saati Kaçta Açılıyor?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Vakıfbank 2017 Açılış Saati Kaçta Açılıyor?

Her bankanın farklı çalışma saatlerimi yoksa değişen saat dilimlerimi bankaların çalışma saatlerini unutmamızın sebebi. Sürekli bankaların çalışma saatlerini unuturuz ve tüm işlerimiz sarpa sarar. İşte bunun önüne geçebilmemiz için sizlerle Türkiye’de Vakıfbank’ın hizmet verdiği tüm şubelerin açılış ve kapanış saatlerini paylaşacağım. Lütfen bu saatleri unutmayın, çünkü bundan sonra banka önlerinde kapının açılmasını beklemenizi istemiyorum. Bankanın açık olup olmadığını düşünerek gerilip strese girmenizi hiç istemem. İşleriniz su gibi aksın.

Vakıfbank Açılış Saati 09.00

Hepimiz gün bittiğinde işlerimizi yetiştirmiş bir halde eve geçmek isteriz. Bunu başarmakta ayrı bir hüner ister. Çoğu zaman son dakikada aklımıza gelir ve kendimize deriz ki bankaya gitmeyi unuttum acaba bu saatte banka hizmet veriyor mu? Ya da sabah evden çıkıp bankaya gittiğimizde kapalı bir kapıyla karşılaşırız. Diğer bankaları bilmem ama Vakıfbank hafta içi her sabah saat 09.00’da güler yüzlü personelleriyle hizmet vermeye başlar.

Vakıfbank 12.30 – 13.00 Saatleri Arası Kapalı

Her kurumun yoğun iş atmosferine ara verdiği, bir öğlen arası dinlenme zamanı vardır. Mudilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Vakıfbank’ın hafta içi her gün sabah saat 09.00’da hizmet vermeye başlayan tüm şubeleri öğlen saat 12.30 ile 13.30 arası kapılarını kapatır. Bu saatlerde giderseniz dışarıda açılış saatini beklemek zorunda kalırsınız.

Vakıfbank Kapanış Saati

Vakıfbank’ın Türkiye’de hizmet veren tüm şubeleri her gün saat 17.00’da kapılarını kapatır. Vakıfbank sadece hafta İçi her gün saat 09.00 -12.30 ve 13.30-17.00 arası Türkiye’deki şubeleriyle sizlere hizmet vermektedir. Şaşırıp başka saatlerde gidip kapı önünde beklemeyin. Geçmişte benimde kapı önünde bankanın açılış saatini beklediğim oldu, fakat artık o günler geride kaldı. Zamanı doğru kullanmanın git gide arttığı şu günlerde gün bittiğinde işlerinizi planladığınız seyirde tamamlamanızı dilerim.


Vakıfbank 2017 Açılış Saati Kaçta Açılıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iOS 10’dan iOS 9’a Nasıl Geri Dönüş Yapılır? Spina Bifida Hastalığı ve Tedavi Yolları Nelerdir? Yandex Çağrı Merkezi İletişim ve Telefon Numaraları Akıllı Telefonlarınızı Daha Güvenli Yapacak 6 Uygulama Muzlu Karamel Pastası Banoffee Turta Kanal D 19 Yarışma Programı Başvuru Formu

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil