Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Cinayette Merak Edilen Detaylar

Ana Sayfa » Haberler » Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Cinayette Merak Edilen Detaylar

Vatan Şaşmaz Cinayetinde hiç bilinmeyenler ve detaylar. Vatan Şaşmaz geçtiğimiz günler de bir otel odasın da sırtından tam 4 kurşun yiyerek maalesef hayatını kaybetti. Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz.

Eski mankenler den biri olan Filiz Aker tarafından sırtına tam 4 el ateş edilerek öldürüldü. Aker, Şaşmaz’ı öldürdükten kısa bir süre sonra yatağa doğru giderek kendi kafasına da bir el ateş edip kendini de öldürüldü.

Bu bir aşk cinayeti mi yoksa içerisinde yatan başka bir neden mi var? Aker, Şaşmazı neden ve niçin öldürdü İşte detaylarımız..

Vatan Şaşmaz Hakkında Kısa Bilgiler

Adı Soy Adı: Vatan Şaşmaz
Doğum tarihi: 8 Ocak 1974, İstanbul
Ölüm Tarihi ve Yeri: 27 Ağustos 2017, Beşiktaş, İstanbul
Boy: 1,85 m
TV şovları: Çocuklar Duymasın
Eşi: Yasemin Adalı (e. 2015–2017), Nurşen Kocayaş (e. 2011–2014)

Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Ve Hiç Bilinmeyen Detaylar..

Vatan Şaşmaz olay sırasında otel’in kapısına doğru geldiğin de dışarıya doğru hızlı adımlarla çıkmak ister ancak Aker’in elinde bulunan silahı yüzünden maalesef kaçmaya bile fırsat bulamayarak kapının önünde sırtından yemiş olduğu 4 el silah sonucu hayatını kaybetmiştir.

İncelemeye gelen ekipler ise yapmış olduğu tespitler sonucu Vatan Şaşmaz’ın ilk kurşunu yediği yerdeki kanlara bakılarak adım adım incelemeler yapılmıştır. Tam koridor’a doğru gittiği esna da ilk kurşunu burada yemiştir. Bunun akabinde sendeleyerek yere düşüyor. Bu yaklaşık olarak 4 metre mesafen atılan bir ateş sonucu gerçekleşiyor.

ilk kurşun darbesinden aldığı yara sonucunda yere düşmesinin ardından bu sefer de yarım metre mesafesinde geri kalan 3 kurşunu da kadın, Şaşmaz’ın yanına gelerek sırtının farklı bölgelerine sıkıyor. Ondan sonrasında ise kadın kendine sıktığında yaklaşık olarak 5-6 dakikalık bir süre geçtiği yetkililerin incelemesi sonucu ortaya çıkmıştır. Kadın bundan sonrası için ne yapacağını düşünürken aradan geçen 5 dakika içinde o da kendini öldürme kararı alıp kafasına sıkarak kendini yatakta vuruyor.

Şaşmaz’ın tam 68 dakika boyunca yerde yatması sonucu ve atmış sekiz dakika sonra gelen yetkililerin bulması sonucu maalesef ünlü sanatçımızı kaybettik. Ölüm nedeni kan kaybından ve iç organlarının parçalanmasından kaynaklı olduğu tespit edildi. Kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.


Vatan Şaşmaz Neden Öldürüldü? Cinayette Merak Edilen Detaylar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Baygınlığın Nedenleri ve Tedavi Yolları Fox Tv No: 309 Dizisi Şarkısı Dinle Beyin Gücünüzü Artıracak 5 Önemli Öneriler Elma Sirkesinin Vücuda Faydaları Nelerdir? Modern Oturma Odaları 2018 E-Okul ile Not Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil