Webmaster Nedir? Webmaster Siteleri Ne iş Yapar?

Ana Sayfa » Bilgi Arşivi » Webmaster Nedir? Webmaster Siteleri Ne iş Yapar?

Evet arkadaşlar bugün kü yazımız da sizlere anlatacak olduklarımız webmaster nedir ve webmaster siteleri ne işe yarar ve hangi konulardan bahsederler. Hemen kısaca konulara değinmek istiyorum müsadenizle..

Webmaster Nedir Webmaster Kimlere Denir?

Bir web sitesi yöneten ve onu olabildiğince geliştirebilen teknolojilere ve gelişime açık biri anlamında kullanılan terimlere denir.. İngilizcedeki master kelimesi bu terimde uzman anlamı taşımaktadır.

Webmaster’lar genel de günlerini 10-15 saat bilgisayar ve internet başında geçirmeyi çok severler. Pek fazla sosyal etkinlikleri yoktur. Tabi yaptıkları ne kadar doğru orası da tartışılır. Bilgisayarın başında o kadar süre oturmakta doğru değil sağlık sorunlarını ortaya çıkartabilir. Bu konuyla ilgili olarak sizlere bir sonra ki yazımız da paylaşacağız.

Peki Webmaster Siteleri Ne İşe Yarar?

Webmaster internet sayfalarında gündelik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bilgi alışverişi, yardım, sitelerle ilgili takıldığınız her türlü konu da bilgi alabileceğiniz büyük kaynaklardır. Örnek verecek olursak Türkiye’de büyük webmaster sitelerinden nadir görülecek sitelerden bir kaçı r10 ve wmaraci gibi sıralayabiliriz..


Webmaster Nedir? Webmaster Siteleri Ne iş Yapar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Hesabı Nedir? Google Hesabı Nasıl Açılır? Buray Yaz Yağmuru Sevda Gitar Akorları Mantar Zehirlenmesinde Ne Yapmalı? Yeni Türkü’ den Yep Yeni Klip “Sezenler Olmuş” Mobil Oyun Sektörünü Değiştiren 7 Oyun Sırt Eğriliği Nasıl Düzeltilir

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil