Windows 10 İşletim Sistemini Pırıl Pırıl Yapın!

Ana Sayfa » Bilgisayar » Windows 10 İşletim Sistemini Pırıl Pırıl Yapın!

Bugün sizlere birçok kullanıcının artık bıktığı gelen güncellemeler ile belkide daha önceden hiç kullanmadığı ama Windows 10 yüklemesi ile birlikte otomatik olarak yüklenen programlar, çoğu kullanıcının Windows 10 mağazası hakkında herhangi bir bilgisi bile olmayabilir. İçerik bakımından tamam Windows 10 güzel bir işletim sistemi güncel ve sürekli hatalarını düzelterek yoluna emin adımlarla ilerlemekte olan bir program olmak ile karşımızda durmakta.  Windows 10 bizlere çağın en önemli isteği olan hızı ellerimize verirken aynı zamanda kullanıcılarına jest niteliğinde Windows 10’un yanında sunduğu çerez niteliğindeki uygulamaları bizlere bir fayda sağlamıyor. Aksine bizlerin hem hafızasından yer kaplıyor hem de gelen güncellemeler ile o uygulamaya herhangi bir güncelleme geldi ise bilgisayarınız otomatik olarak güncellemeye başlıyor.Microsoft’un siz değerli Windows 10 kullanıcılarına sunmuş olduğu Refresh Windows 10 programı ile sizin istediğiniz biz sadece sistem olsun istiyoruz cümlelerini duymuş olmalı ki bir karşılık olarak piyasaya Refresh Windows 10 programı sunmuş bulunmaktadır.

Adım Adım Tertemiz Bir Windows 10

İlk etap da bizlere lazım olan güncel bir Refresh Windows 10 programı ondan sonraki adımlar çok kolay sizlere 5 dakikada hızlı ve güvenilir şekilde tertemiz bir Windows 10 sistemi sunuyorum. Refresh Windows 10 programı tamamen ücretsiz olup Microsoft’un sitesinden indirme imkânınız bulunmaktadır burada tek sizden istenilen şey kullandığınız Windows 10sisteminin size ait satın alınmış lisans numaranıza ihtiyaç duyuyorlar, buraya kadar her şey hazır ise hadi program nasıl kullanılır görelim.

Peki, Her Şey Hazır Refresh Windows 10 Nasıl Kullanılıyor?

Bilgisayarınızdan ayarları açmanız ondan sonraki adım olarak kurtarma seçeneklerine geçiş yaparak açılan sütunun alt kısmında olan diğer kurtarma seçenekleri kısmında yer alan bağlantıya tıkladığınızda programı indirmeye başlar bundan sonra sadece gelen ekrandan bütün dosyaları silmeyi seçip bekleyin program her şeyi silip sadece işletim sistemini yükleyecektir.


Windows 10 İşletim Sistemini Pırıl Pırıl Yapın! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Show Tv Whatsapp İhbar Hattı İletişim Bilgileri Bloke Olan Turkcell Puk Kodu Tekrar Nasıl Açılır? Akraba Evliliğinin Hamilelikte Sakıncaları Kart Güvenlik Kodu CVV Nedir? 2017 Volvo S90 Test Sürüşü – VİDEO Tiroid Kanseri Belirtileri ve Tedavisi

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil