World Of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

Ana Sayfa » Oyunlar » World Of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

World Of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır

World of Warcraft piyasaya çıkışının üzerinden 11 yıl geçmesine rağmen dünyanın en çok oyuncu kitlesine sahip online MMO RPG oyunlarından biridir. Oyunun 2006 yılında yayınlanmasından bu yana oyuncular aylık olarak üretici firmaya belli bir aylık bedel ödeyerek gametime yani oyun süresi satın almak zorunda kalmıştır. Oyunun son çıkan ek paketi olan Word Of Warcraft: legion ile birlikte oyuna yeni gelen bir özellik ile birlikte ücretsiz olarak oynanması mümkündür. Fakat bunun için oyun içerisinde oyunun parası olan gold ile wowtoken satın alınması gerekmektedir.

WowToken Satın Almak

WowToken oyunun yapımcısı olan Blizzard tarafından son paket ile üretilmiş yeni bir özelliktir. Gerçek para ile oyun goldu satın almak isteyen oyuncular Blizzard’danwowtoken satın alır ve oyun içerisinde gold ile satar. Oyunun goldu ile ise süre almak isteyen oyuncular açık arttırma kısmı olan actionhause’dangold ile wowtoken satın alırlar. Bir wowtoken satın alınması durumunda üyelik hesabına 1 ay süre eklenebilir. Aynı zamanda satın alınan wowtoken üyelik hesabına para olarak eklenip üretici firmanın diğer oyunlarından satın almak için de kullanılabilmektedir. Fakat oyunun oynanabilmesi ve wowtoken satın alınabilmesi için oyunun başlangıç paketi olan battlechest ve ek paketi olan legionun satın alınmış ve oyun hesabına yüklenmiş olması gerekmektedir.

Wow İçerisinde Gold Kasma Yolları

Oyun içerisinde ki en temel gold kasma yolu seviye kasmaktır. Oyunda ki en son level olan 110’a ulaşıldığı takdirde bir karakter üzerinde ortalama 10.000 gold birikmektedir. İkinci seçenek olarak her gün tekrarlanabilen worldquestler ve classquestler yapılarak günlük gold kasmaya devam edilebilir. Günlük dungeon ve haftalık raidler yapılarak gold kasma hızı arttırılabilir. Oyun içindeki para birimi olan goldu kasmanın en etkili yolu ise mesleklerdir. Oyun içinde belli item, özellik ve tüketim malzemelerini üreten meslekleri çalışarak wowtoken için olan gold ihtiyacı karşılanabilir. Alchemy yani kimyagerlik aynı zamanda herbalism ve mining gibi toplama meslekleri en çok gelir getiren meslekler arasındadır.


World Of Warcraft Nasıl Ücretsiz Oynanır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ankara Telefon Kodu Nedir? Haşhaşlı Susamlı Kurabiye Tarifi Şeritli Açma Poğaça Tarifi Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl İndirilir? Tiroid Kanseri Belirtileri ve Tedavisi Modern Oturma Odaları 2018

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil