Yağ Yakıcı Kilo Verdiren Diyet Kahve Tarifi

Ana Sayfa » Sağlık » Yağ Yakıcı Kilo Verdiren Diyet Kahve Tarifi

Yağ Yakıcı Kilo Verdiren Diyet Kahve Tarifi

Kullanılacak Malzemeler:

  • Bir adet çubuk tarçın (aktarlardan bulunabilir)
  • Bir tatlı kaşığı klasik ya da gold kahve
  • Bir su bardağı kadar süt

Yağ Yakıcı Kilo Verdiren Diyet Kahve Hazırlanışı:

Öncelikle yağ yakıcı kilo verdiren diyet kahve için kullanılacak olan süt, mutlaka geceden hazırlanması gerekir. Geceden süt ve çubuk tarçını küçük bir tencereye alınıp kısık ateşte kaynatılır. Bunun yapılmasındaki amaç, tarçının özlerinin iyice süte bırakmasını sağlamaktır. Süt, bir iki dakika kaynadıktan sonra ocaktan indirilir ve sabaha kadar içinden tarçın çıkarılmadan soğuması sağlanır. Tüketileceği zaman geceden hazırlanan tarçınlı süt yeniden ısıtılır, içerisine bir tatlı kaşığı kadar gold ya da klasik kahve eklenir ve iyice karıştırılır.

Yağ Yakıcı Kilo Verdiren Diyet Kahve Günün Hangi Saatlerinde Tüketilmelidir?

Yağ yakıcı kahvenin içilmesi için en ideal saat aralığı akşamüstü 16.00 veya 17.00 saatleridir; çünkü bu zaman diliminde enerji düşer ve diyette olan kişi akşam yemeğinde aşırı miktarda yeme isteği duyar. Bu isteği baskılamak amacıyla ve vücuttaki yağların yakılmasını sağlamak için akşamüstü dört veya beş kahvenin tüketilmesi gerekir.

Notlar: Kahvenin yanında 2 büyük bardak su içilmesi yakılan yağların ter veya idrar yolu ile atılmasını sağlar. Vücuttaki etkisinin görülmesi için en az bir hafta süre ile kullanılması gerekir. Çubuk tarçın kullanım açısından rahatlık sağlar ancak bulunamadı ise, bir çay kaşığı toz tarçın da kullanılabilir.


Yağ Yakıcı Kilo Verdiren Diyet Kahve Tarifi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hipertansiyon Nedenleri Nelerdir? Apple İphone 7 Serisinde Kulaklık Girişinden Neden Vazgeçti? Slime Nedir, 3 Dakika İçinde Slime Nasıl Yapılır? Peynirli Dereotlu Mısır Ekmeği Tarifi Uzun yol şoförleri ramazan ayında ne yapmalıdır? Intel Security True Key Programı Bilgisayardan Silme

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil