Yandex Çağrı Merkezi İletişim ve Telefon Numaraları

Ana Sayfa » İnternet » Yandex Çağrı Merkezi İletişim ve Telefon Numaraları

Yandex Rusya’da kurulmuş olan ve kendini dünyaya da tanıtmış büyük arama motorlarından bir tanesidir. Şimdiye kadar bir çok arama motoru kurulmuştur ancak Yandex gibi geniş kapsamlı bir arama motoru henüz dünya çapında mevcut değildir.

Yandex 2000 yılında Rus BT şirketi tarafından kurulmuş büyük dev bir şirkettir. CEOSU: Arkadiy Voloj dır. Kurucuları ise: Arkadiy Voloj, İlya Segaloviç, Elena Kolmanovskaya dir.

Bu şirkete bağlı olarak KitLocate, Agnitum, SPB Software, Yandex LLC, ADFOX, Immerbereit AG adı altında bir çok şirketi de bünyesinde barındırmaktadır. Yandex arama motoru olmasından ziyade insanlara her zaman doğru bilgiye yönlendirmek için amaç ve hedef belirlemişlerdir.

İnsanlar aradıkları bir şeyi doğru ve kolay bir yoldan arama motorları aracılığı ile hemen ulaşabilmektedir. Doğru bilgiyi sizlere aktarabilmesi için Yandex her geçen gün algoritmasını yenilemekte ve daha da iyi hale getirmektedir.

Yandex, teknolojik alt yapısından ziyade çok zengin ve kapsamlı bir çok etkinliğe de imza atmaktadır. Sosyal sorumluluklar ve daha fazlasına ev sahipliği yapıyor.

Peki bu dünya devi arama motoru olan Yandex’e nasıl ulaşabilirsiniz ya da nasıl iletişim halinde kalabilirsiniz. Bu gibi soruların cevaplarını sizlere aktaracağız.

Yandex Çağrı Merkezi İletişim ve Telefon Numaraları

Yandex’in İstanbul da bir ofisi bulunmaktadır. Bunun haricinde iletişim yollarınız genel de hep ingilizce ve Rusça üzerine olacaktır. Çünkü Rusya ya bağlı orada kurulmuş olan bir şirkettir. Sizlere İstanbul ofis iletişim bilgilerini hemen iletmek istiyorum. Ancak Rusya merkezli Yandex’e de ulaşmak istiyorsanız onunda bilgilerini hemen yayınladık.

Rusya Yandex İletişim Bilgileri (Müşteri Hizmetleri):

Müşteri hizmetleri: 00 7 495 739-22-22

İstanbul Ofis Adresi:

Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 Ofis No: 27-28-29-32 34397 Levent, Şişli-İstanbul


Yandex Çağrı Merkezi İletişim ve Telefon Numaraları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Ahmet21 Aralık 2017

İs yerim instahlgarm sayfasında çıkmıyor konum bulunamıyor ekleyin şunu artık be sinir bozucu ilgilensin biri artık

Hazel Gümgüm24 Ocak 2019

Merhaba, bugün Yandex’den aradığını söyleyen biri adres teyidi istedi benden. Yandex bu şekilde firmaları arar mı yoksa bu bir hırsızlık girişimi mi? Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oje ile Birlikte Yapabileceğiniz Birbirinden İlginç Fikirler Safra Kesesi Taşı Belirtileri Nelerdir? WhatsApp Mesajları Google Driver’a Nasıl Yedeklenir? En Güzel Küt Kesim Saçlar 2017 Gerçeğin Peşinde Programı Telefon ve WhatsApp Bilgileri Kemik Kırıklarında İlk Müdahale Nasıl Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil