Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü

Ana Sayfa » Oyunlar » Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü

Assassin’s Creed serisinden vazgeçemeyenlere özel olarak üretilmiş olan gizli kapaklı bir şekilde üretimine devam eden Ubisoft suskunluğunu geçtiğimiz günler de bozdu. Yep yeni oyunu olan Assassin’s Creed Origin’in yeni fragman görüntülerini sizler için yayınladık.

Bu yeni seri de anlatılacak olan konu suikastçi kardeşliğinin nerede ve hangi şekilde kurulmuş olduğunu detaylı bir şekilde anlattığını gözlemleyebiliyoruz.

Bu şimdi sizlere verecek olduğumuz video da her ne kadar oyunun oynanışı ile ilgili genel bilgiler verilmiş olsa da aslında grafiklerin daha üst seviye de muazzam bir oyun deneyimi yaşattığını sizler de görebileceksiniz.

Diğer tüm serilerine göre bu yeni versiyondaki en büyük farklılık Assassin’s Creed Origins’de karakterin yalnızca ok kullanıyor olabilmesidir. Diğer seriler de daha farklı özel güçleri vardı şimdi yep yeni bir karakter ile karşı karşıyayız.

Oyunun, 27 Ekim 2017 tarihinde tam net bilgi olmamakla birlikte çıkması beklenmektedir. Hem bilgisayar da hemde konsollar da oyunu oynayabileceğiz. Umarız mobil cihazlar için de yakın zaman içerisinde portlama işlemini gerçekleştirirler.

Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı Tanıtım Videosu:


Yeni Assassin’s Creed Origins’in Fragmanı İnternete Düştü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En Güzel Küt Kesim Saçlar 2017 Kafa Derisi Kaşıntısının Nedenleri Kalp Çarpıntısının Nedenleri ve Tedavisi E-104 Ürünlerin İçine Katılan Maddeler Zararlı Mı? Beyaz Çikolata Soslu Kek Tarifi Domates Suyunun Faydaları

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil