Yeni Samsung Galaxy S8 Özellikleri

Ana Sayfa » Mobil » Yeni Samsung Galaxy S8 Özellikleri

Yeni Samsung Galaxy S8 Özellikleri

Samsung geçtiğimiz haftalar da yep yeni bir amiral gemisini daha piyasaya sürdü. Ama kesinlikle şunu söylemeliyim ki bu sefer gerçekten iyi iş çıkartmışlar. Çerçevesiz ekran QHD çözünürlüğü ile bu telefon kesinlikle harikalar yaratacak gibi gözüküyor.

Evet arkadaşlar lafı fazla uzatmadan hemen sizler için telefonun teknik özelliklerine geçmek istiyorum. CES 2017 fuarında tanıtılmış olan Samsung Galaxy S8 işlemci olarak Snapdragon 835 ve Exynos kullanıyor. Samsung kendi ülkesinde Snapdragon 835 yer verirken Avrupa da Exynos işlemcisine yer veriyor.

Biraz da GPU yönüne bakacak olursak grafik işlemci biriminin yanı sıra Kryo 280 CP’yi kullanılacağını ortaya koyuyor. Adreno 540 GPU ile 60 kat daha fazla renk imkanı sunacak olacak olan işlemcinin 10-bit 4K 60 fps video oynatma özellikleri de bulunmaktadır.

Cihaz Hızlı şarj teknolojisi sayesinde %20 daha hızlı pil şarj edilebilecek. 5 dakikalık şarjla 5 saatlik kullanım imkanı sunacak.

Ancak şunu da eklemeden geçemeyeceğim. iPhone 7’de kullanılan A10 Fusion işlemcisinden biraz daha düşük performans sunduğu yapılan testler de gözlemlenebiliyor.

Türkiye de satın almak isterseniz şu an güncel fiyatı 3.600 ile 4.000 arasında değişmektedir..


Yeni Samsung Galaxy S8 Özellikleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Konut Kredisi Hesaplama Aracı CNC Lovati Makinesi Nedir? Survivor Sabriye Sinirlerine Hakim Olamadı Hamilelik Düşük ve Sebepleri Garanti Bankası Cebe Havale Gönderme Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat’te Nasıl Paylaşırsınız?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil