Youtube ‘a Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Nasıl Eklenir?

Ana Sayfa » Teknoloji » Youtube ‘a Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Nasıl Eklenir?

Youtube’ da fazla müzik dinleyenler bu buton sanırım sadece sizin için faydalı. Çünkü şarkınızın ismini aratırken tek tıkla şarkınızı bu butonla bulmanız mümkün. Bu buton sayesinde birden fazla tıklamaya gerek kalmadan şarkınızı bulabilirsiniz. Bu buton sayesinde belirli videolara bu şekilde ulaşabilirsiniz. Tabi derin arama gereken videolarda bu buton fazla işe yaramıyor.

Bu Buton Neden Var?

İnternete bağlanan herkesin özellikle kullandığı Google’ın büyüme hızı aldı başını gidiyor. Google’ın ana sayfasında bilindiği gibi iki farklı şekilde arama yapılabilmekte. Biri normal arama bölümü ikincisi tabii ‘Kendimi Şanslı Hissediyorum’ butonu. Bu butonun neden var olduğu pek anlaşılmasa da şirket bu butonu orada bulunmasında ısrarcı gibi gözüküyor. Youtube’da bu özelliği ekleyerek oldukça kolay Google Chrome etkisi geliştirmiş.

Nasıl şanslı hissedebilirim?

İlk olarak Google’ın uygulama mağazasına giriş yapılması gerekiyor. İndirme linkini Chrome’a Ekle seçeneğine tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz. Yüklemeyi yaparken tarayıcı sizden izin isteyecek bunu da hallettikten sonra sorunsuz bir şekilde kurulum gerçekleşecek. Kendimi Şanslı Hissediyorum butonu Türkçe olarak karşımıza çıkmıyor İngilizce olarak arama çubuğunun yanına eklenmiş. Çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için arzu ettiğiniz bir videoyu arama çubuğuna yazdıktan sonra Kendimi Şanslı Hissediyorum butonuna basın. Ulaşmak istediğiniz videoya hiç zorlanmadan ulaşabileceksiniz. Buton gerçek anlamda çalışıyor. Gerçekten kendinizi şanslı hissettiniz mi? Eğer hissetmediniz ise gelin birlikte bunu nasıl kaldırabileceğimizi açıklayalım.

Eklentiyi nasıl kaldırabilirim?

Eklentiyi nasıl kaldırabilirim sorusuna cevap verecek olursak yükleme işleminde olduğu gibi bunu yapmakta bir hayli kolay. Google Chrome tarayıcınızın sağ üst bölümünde bulunan üç yatay çizgiye tıklayın. Açılan menüde ‘Ayarlar’ kısmına geçiş yapın ve sol kısımda bulunan ‘Uzantılar ‘kısmına tıklayın. Google Chrome’da yüklü olan eklentiler arasında ‘Kendimi Şanslı Hissediyorum’ uzantısını bulun ve çöp kutusuna tıklayarak kaldırın. Böylece ‘Kendimi Şanslı Hissediyorum’ uzantısını kaldırmış oluyorsunuz.


Youtube ‘a Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Nasıl Eklenir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Enlight İncelemesi

Enlight İncelemesi 05 Mart 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oğuzhan Koç – Küsme Aşka Klibi İzle Google Çağrı Merkezi Mail ve İletişim Bilgileri Ormanda bir yavru kuş şarkısı flüt notası nedir? Kuru Öksürüğe Hangi Bitki İyi Gelir? Kilo Almaya Yarayan Besinler Nelerdir? Windows 10’da Web Sitelerini Başlat Menüsüne Nasıl Eklersiniz?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil