Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir?

Ana Sayfa » Genel » Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir?

Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir? Eveeeet arkadaşlar bu makalemiz de sizlere Youtuber fenomeni haline gelmiş olan genç arkadaşımızdan bahsedeceğiz.

Bu adam kimdir neler yapar geçimini nasıl sağlar.. Her gün video’ mu çekiyor yoksa gündelik işleri ile mi uğraşıyor. Kısaca bilgiler vermeye çalışacağım.

Enes Batur Kimdir?

Tam gerçek adı “Enes Batur Sungurtekin“ olan ve 9 Nisan 1998 yılında dünya’ya gelen Enes, 17 yaşında Youtube’da fenomen bir yıldız haline gelmiştir.

Lise öğrenimine devam eden Enes, YouTube’dan fırsat bulduğu zamanlarda üniversite sınavlarına hazırlandığını açıkladı.

Batur’un kendi kanalında paylaşmış olduğu çılgınca, eğlendirici ve eğitici kendi üslubu ile çektiği videolar çocuklar ve yetişkinler tarafından oldukça rağbet gördüğü belli. İlginç anlatımları ile milyonlarca kitleye hitap eden Batur, çılgınlıklarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyor.

Ayrıca iyi de bir gamer oyuncu diyebiliriz. Oyun videoları ile de oyun severleri mutlu ettiği her halinden belli. “NDNG” adı altında YouTube kanalında şu anda bile yüzlerce videosu ve 2.5 milyona yakın abone kitlesi bulunmaktadır.

Enes Batur’un videoları ise 900 milyon izlenim almış durumda.. Bu genç arkadaşımıza başarıların devamını dileriz..


Youtuber Çılgını Enes Batur Kimdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Show Tv – Bir Sorun mu Var Başvuru Formu İnternetten Kredi Kartı İle Alışveriş Yapmak Güvenli Mi? Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasına Başvuru Formu Doldur Fox Tv Her Şey Gerçek İletişim ve Başvuru Formu Mevsimine Göre Yapılacak Ek İşler Nelerdir? iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

FACEBOOK'TA BİZ

2017 © Tüm Hakları Saklıdır

En Yeşil